Telli eritellimusmööbel Eesti meistritelt
Oleme loonud sidemed erinevate mööblimeistritega, kes on tegutsenud enda valdkonnas 10-33 aastat. Teie tellimuse valmistavad just meistrid ning seda tehakse projekti alusel, mis ongi KASTOM MÖÖBLI vahenduse roll ja organiseerimine.
Klient ei pea muretsema selle üle, et tasub kinni vahendusteenuse. Antud teenuse eest maksavad hoopis meistrid Kastom Mööblile. Tegemist on kliendi jaoks 0€ vahendusteenustasuga. Klient maksab ainult eritellimustoote eest. 
Küsite kuidas see on võimalik? 
Nimelt Kastom Mööbli eripära ongi see, et meistrid on otseselt meie parimad partnerid pikaajaliselt olnud ning on valmistatud ka heategevuse raames mööblit tasuta. 
Meistrid on oma alal juba kanda kinnitanud ja suudavad pakkuda huvitavaid ja parimaid lahendusi klientidele. Meistrite põhitööks ongi mööbli valmistamine olnud igapäevaselt, kuid antud teenusena pakuvad nad just silmapaistvaid lahendusi ja see teebki selle teenuse erinevaks võrreldes tavatootjatega. 
Eesmärk on valmistada eritellimusi, mida teised tootjad on pidanud võimatuks või isegi väga vaeva nõudvaks tööks. Meie meistritest moodustame grupi ehk tuumiku, kes alustavad nullist käesoleva projektiga ning kuni lõpuni välja. 
Klientide rolliks jääks siinkohal anda meile väljakutseid ja näidata välja huvi antud teenuse vastu. Meie meistrite ootused tellimuste osas on suuremeelsed ja ärge siis jätke neid tahaplaanile. 
Toote valmimine ja ootamine on kui vein, mis läheb ajaga paremaks, kuna toote kättesaamisel olete õnnelik. Kiirustades meistreid tagant pole aus nende vastu, kuna tööd on palju ja nad teevad Teie tooteid südamega ja igale detailile annavad elu, hinge ja kvaliteedi.
Esitades meile oma päringu saate vastu olenevalt tööst kuni 4 hinnapakkumist. Iga meister teeb enda hinna. Seejärel moodustab Kastom Mööbel kliendi poolt väljavalitud pakkumise põhjal meeskonna, kes hakkavad projekti täide viima. 
Meistrite gruppide vahel oleme koostamas ka omamoodi väljakutsetele tuleneva võistluse, keda premeerib Kastom Mööbel projektide raames eraldi. 
Sellist teenust pole Eestis varem rakendatud ja on loodud klientidele, kes on hädas ebakvaliteetsete tööde ja toodete saamise kogemusega. Peamine, et Te ei leia mujalt endale sobivat lahendust ja just see koht ongi õige, kuhu pöörduda oma soovi või valmistamise murega. 
Kliendi kasud: 
  • Erafirmade meistrid valmistavad üheskoos
  • Mitu hinnapakkumist, mille vahel valida
  • Kvaliteetne töö kompromissitult
  • Me ei jäta Teid eritellimustega hätta
  • Tagasiside teenus - vahendame Teie tagasisidet kliendile ja vastupidi
  • Keerulise toote tellimine kodust lahkumata
  • Kindel tööde järjekord ja sellega arvestamine (valmistamise tähtaeg)
  • Garantii meistritelt tootele
Kastom Mööbel tegeleb kliendiga ja pakub ka projektide valmistamise teenust. Kui Teil on visioon tootest aga pole projekti, koostame selle koostöös Teiega.
Kui leidub selliseid meistreid veel, kes sooviks meie teenusega ühineda siis andke endast meile märku: CV saata info@eritellimusmoobel.eu . Meie meistrid on kõik kontrollitud tegijad ja kogemustega ning käime ka meistreid kontrollimas tööde käigus. Asukoht pole määrav.